Jeśli pomiędzy 1 a 30 września 2021 r. zdecydujesz się ustawić wpłatę cykliczną na rzecz Fundacji Ocalenie, otrzymasz od nas w podziękowaniu super prezenty!

Niezależnie od wysokości wpłaty, wyślemy Ci zestaw pięknych naklejek, zaprojektowanych przez Julię Mirny.
Jeśli zdecydujesz się ustawić nam wpłatę w wysokości 35 zł lub więcej, do naklejek dorzucimy wielorazowy, składany kubek STOJO z limitowanej fundacyjnej serii ;)

Aby przesłać Ci upominek, będziemy potrzebować Twojego adresu. Formularz do przesłania nam tych danych wyświetli się na stronie podsumowującej Twoją wpłatę.
Prosimy - nie zapomnij go wypełnić <3

— 1 —
Rodzaj wsparcia
Wpłacam cyklicznie (raz w miesiącu)
— 2 —
Wybierz kwotę miesięcznego wsparcia
Suma kwot
— 3 —
Twoje dane
— 4 —
Oświadczenia

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej  6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd.

Przekazując darowiznę oświadczasz, że zapoznałeś(-aś) się z Polityką Prywatności Fundacji Ocalenie w zakresie celu i sposobów przetwarzania danych osobowych darczyńców oraz przysługujących Ci praw. 
 

Kwota comiesięcznej darowizny:  
Po kliknięciu zostaniesz przekierowany/-a na strony PayU w celu dokonania wpłaty.
Wpłatę możesz odwołać w każdej chwili, pisząc na adres [email protected]

Po dokonaniu wpłaty, na stronie z podsumowaniem, wyświetli Ci się formularz, przez który możesz przekazać nam adres do wysyłki prezentu. Prosimy - nie zapomnij go wypełnić <3