My z wami

Wsparcie dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie

Wspieraj

O zbiórce

O zbiórce

Rosyjska agresja na Ukrainę wymaga od nas skoordynowanych, długofalowych i wielopłaszczyznowych działań, które pozwolą uchodźcom i uchodźczyniom odnaleźć w Polsce spokój i bezpieczeństwo.

Fundacja Ocalenie stara się równocześnie udzielać wsparcia interwencyjnego osobom, które natychmiast muszą otrzymać pomoc prawną, psychologiczną, znaleźć transport i nocleg, ale też planować działania na kolejne miesiące, a nawet lata. Musimy przygotować się do funkcjonowania i pomagania w nowej rzeczywistości i potrzebujemy do tego Twojego wsparcia.

W odpowiedzi na nowe wyzwania, zwiększamy nasze zespoły pomocowe – prawny, psychologiczny, mentorski – o specjalistów posługujących się językiem ukraińskim. Rozszerzamy działania skierowane do dzieci i młodzieży, oferując zajęcia edukacyjne i integracyjne, a także organizując bezpieczne przestrzenie dla najmłodszych przy punktach recepcyjnych. Tak jak do tej pory, chcemy wspierać uchodźców i uchodźczynie w poszukiwaniu pracy, mieszkań, oferować im pomoc rzeczową w momentach kryzysu i wsparcie w odnalezieniu się w polskiej rzeczywistości.

Bez Twojej pomocy nie będziemy jednak mogli i mogły robić tego w skali proporcjonalnej do aktualnych potrzeb.

Wspieraj

1. Wybierz kwotę wsparcia
Suma kwot
2. Wybierz rodzaj wsparcia
3. Dane Darczyńcy
4. Operator płatności
 
5. Zaakceptuj oświadczenia

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej  6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przekazując darowiznę oświadczasz, że zapoznałeś(-aś) się z Polityką Prywatności Fundacji Ocalenie w zakresie celu i sposobów przetwarzania danych osobowych darczyńców oraz przysługujących Ci praw. 
 

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany/-a na strony PayU/PayPal w celu dokonania wpłaty